featured
  1. Haberler
  2. Ak Parti
  3. AK Parti Kocaeli, seçime 41 gün kala istişare kurulunu topladı

AK Parti Kocaeli, seçime 41 gün kala istişare kurulunu topladı

service

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, seçime 41 gün kala il istişare kurulunu bir araya getirerek, “Bugüne kadar sizlerin fikir, düşünce, emeklerinizle Kocaeli’de hedeflerimize ulaştık. Yeni zafer yolculuğumuzda da kulağımız daima sizde olacak” dedi.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şahin Talus, 14 Mayıs seçimlerine tam 41 gün kala il istişare kurulunu bir araya getirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın da yer aldığı toplantıya geçmiş dönem il başkanları, belediye başkanları, ilçe başkanları, yöneticiler, kadın ve gençlik kollarından yaklaşık 300 kişi katıldı. Başkan Talus, 14 Mayıs’taki seçimlerin ülke bütünlüğü ve devletin bekası için çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan siyaset sahnesine çıktığı günden bu yana Allah’ın izni ve milletimizin desteğiyle bugünkü kirli ittifakın atalarını defalarca yendi. Bu zaferlere değerli istişare kurulu üyelerimiz de şahit oldu ve bizzat emek harcadı. Bugüne kadar sizlerin fikir, düşünce, emeklerinizle Kocaeli’de hedeflerimize ulaştık. Yeni zafer yolculuğumuzda da kulağımız daima sizde olacak” dedi.

“AK Parti’de eski-yeni diye bir kavram yoktur” diyen Talus, “Sadece görev değişikliği vardır. Her birimiz son nefesimize kadar bu kutlu davanın neferiyiz. Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Seçime 41 gün kala yaptığımız bu toplantı çok verimli ve faydalı geçti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
AK Parti Kocaeli, seçime 41 gün kala istişare kurulunu topladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!