Altı otopark, üstü meydan
Altı otopark, üstü meydan

Altı otopark, üstü meydan

service

Yeni ve güzel mimarisiyle dikkat çeken Mehmet Ali Paşa Merkez Cami’nin önüne Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından inşa edilen meydanda çalışmalar hızla devam ediyor. Altı otopark üstü ise cami mimarisine yakışacak bir şekilde inşa edilen meydanda zemin taş kaplama işleri yapılıyor.

Büyükşehir tarafından 3 bin 410 metrekarelik alan üzerinde bulunan Mehmet Ali Paşa Merkez Caminin önündeki 2 bin metrekarelik alana modern bir meydan inşa ediliyor. Yeni meydanın altında 34 araçlık otopark, abdesthaneler ve tuvaletler yer alacak. Çalışmalar dahilinde abdesthane ve tuvaletlerde seramik kaplama işleri yapılıyor. Meydanda ise zemin kaplama çalışması gerçekleştiriliyor. Meydandaki imalatların tamamlanması ile yeşil alan çalışmaları yapılacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Altı otopark, üstü meydan

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!