featured
  1. Haberler
  2. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
  3. Antikkapı ’da yeni nesil üretim teknolojisi

Antikkapı ’da yeni nesil üretim teknolojisi

service

Antikkapı, ambalajlama makinesiyle 8 saatte 5 bin adet tüketime hazır gıdayı, emniyetli ve hijyenik olarak ambalajlıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden Antikkapı A.Ş., üretim tesisinde kullanmaya başladığı ambalajlama ve paketleme makinesiyle catering yemek hizmetinde 8 saatte 5 bin adet tüketime hazır gıdayı, emniyetli ve hijyenik olarak ambalajlıyor. Antikkapı, son nesil ambalajlama makinesi ile ürünlerini el değmeden vatandaşlara ulaştırıyor. Üç gözlü gıda kaplarına, çorba, yardımcı ürün (pilav-makarna), ana yemek konularak hazırlanan ürünler, makinada el değmeden ambalajlanıyor. Ambalajlanan yemekler taşınırken birbirine karışmıyor, sızıntı ve dökülmeye neden olmuyor.

Antikkapı bünyesinde bulunan 7 restoran, 12 düğün salonu, Sekapark Otel, Antikkapı Petrol Ofisi, Miço Kadınlar Plajı, kamp ve kafeteryalar, mobil afet tırları gibi geniş bir alanda hizmet veriyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Antikkapı ’da yeni nesil üretim teknolojisi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!