Başkan Söğüt ’e doğalgaz teşekkürü
Başkan Söğüt ’e doğalgaz teşekkürü
  1. Haberler
  2. GÜNCEL HABERLER
  3. Başkan Söğüt ’e doğalgaz teşekkürü

Başkan Söğüt ’e doğalgaz teşekkürü

service
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ’ün girişimleri sonucunda doğalgazına kavuşan Kirazlıyalı Mahallesi sakinleri, Başkan Söğüt ’ü çiçeklerle karşıladı.
Kirazlıyalı Mahallesinde AK Parti Körfez İlçe Başkanı Nurettin Okutan, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan ve Levent Yılmaz ile birlikte bir dizi incelemelerde bulunan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, güzel bir sürprizle karşılaştı. Kirazlıyalı Mahallesini girişimleri sonucu doğalgazla buluşturan Söğüt ’e, mahalle sakinleri tarafından çiçek takdim edildi. Körfezlilerle sık sık bir araya gelen Belediye Başkanı Şener Söğüt, genci yaşlısı tüm sakinlerin yaptığı sürpriz karşılama için mutlu olduğunu belirterek, “Yaklaşık 3 yıl önce Şirinyalı ile birlikte Kalburcu Köyü ’nde doğalgaz sevincini hep birlikte yaşamıştık. Akabinde Kirazlıyalı Mahallemizde doğalgaz ile buluştu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İZGAZ ile birlikte ortak bir çalışma yürüttük. Kalıcı hizmetler bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Mahallemize ve tüm sakinlerimize hayırlı olsun. Güzel sürpriziniz için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Başkan Söğüt ’e doğalgaz teşekkürü
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!