featured
  1. Haberler
  2. Körfez Belediyesi
  3. Başkan Söğüt, ilçe trafiğini rahatlatacak projeyi yerinde inceledi

Başkan Söğüt, ilçe trafiğini rahatlatacak projeyi yerinde inceledi

service

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Kaşkaldere D-100 altı kavşak ve bağlantı yolları çalışmalarını yerinde inceledi. Bölgeyi inceleyen ve çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Başkan Söğüt, “D-100’den direkt Körfez Kent bölgesine ulaşım kesintisiz olarak sağlanmış olacak” dedi.

Yeni yol inşa ediliyor

Kaşkaldere (95 Evler) D-100 Altı Kavşak ve Bağlantı Yolları Yapımı Projesi çerçevesinde bin metre uzunluğunda 2×2 şeklinde yeni bir yol inşa edilecek. Eski Emniyet Müdürlüğü binası önünden Kaşkaldere alt geçidine kadar olan kısımda giriş çıkışların düzenlenmesi için ilave köprüyle alt geçidin düzenlenmesi yapılacak. D-100 ile aynı yüksekliğe çıkarılacak iki açıklıklı 40 metre uzunlukta, 8 buçuk metre genişlikteki ilave köprü ile İzmit-İstanbul istikametinden dönel kavşağa bağlanılacak. D-100 altındaki alt geçitte yapılacak düzenleme ile Körfez Kent ve Kaşkaldere yönüne gidilebilecek.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Başkan Söğüt, ilçe trafiğini rahatlatacak projeyi yerinde inceledi
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!