Başkan Söğüt:
Başkan Söğüt: "Projelerimize hayat verirken ortak akılı benimsiyoruz"

Başkan Söğüt: “Projelerimize hayat verirken ortak akılı benimsiyoruz”

service

Körfez Kent Konseyi’nin yönetim kurulu toplantısına katılan Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Projelerimize hayat verirken ortak akılı benimsiyoruz. Körfez Kent Konseyimiz de içerisindeki tüm STK’larla birlikte bizler için o aklın en önemli ayaklarından bir tanesi” dedi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Kent Konseyi’nin yönetim kurulu toplantısına katıldı. Körfez Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, sohbet ortamındaki buluşmada ilçede yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi aktardı. Körfez’de geride bırakılan 4 yılda önemli yatırımları hayata geçirdiklerini belirten Başkan Söğüt, “Projelerimize hayat verirken de ortak akılı benimsiyoruz. Körfez Kent Konseyimiz de içerisindeki tüm STK’larla birlikte bizler için o aklın en önemli ayaklarından bir tanesi. Birlikte birçok projeyi hayata geçirdik. STK’larımızla buluşmada gelen talepleri tek tek not aldık ve neler yapabilirizin üzerinde çalıştık. Bu noktada Kent Konseyimize ve tüm STK’larımıza teşekkür ediyorum” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Başkan Söğüt: “Projelerimize hayat verirken ortak akılı benimsiyoruz”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!