Bayramda geleneksel keşkek buluşması
Bayramda geleneksel keşkek buluşması
  1. Haberler
  2. Kartepe Belediyesi
  3. Bayramda geleneksel keşkek buluşması

Bayramda geleneksel keşkek buluşması

service

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Ramazan Bayramında vatandaşların bayramını kutlayarak geleneksel keşkek ikramına katıldı.

Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, İbrikdere Mahallesinde vatandaşların bayramını kutlayarak geleneksel bayram keşkeği etkinliğine katıldı. Her yıl Ramazan Bayramı ’nda Kartepe İbrikdere Muhtarlığı tarafından düzenlenen geleneksel keşkek ikramı 57 ’nci Alay Parkı içerisinde geniş bir katılımla gerçekleşti. Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman ’ın katıldığı keşkek ikramı renkli görüntülere sahne oldu. Herkesin bayramını kutlayan Başkan Mustafa Kocaman “İbrikdere Mahallemize özgü bir Ramazan Bayramı geleneği olan keşkek ikramı programında hemşehrilerimizle bayramlaşıp kucaklaştık.

Bayramlar, her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, kucaklaşmanın yaşandığı, rahmet ve şefkat dolu günlerdir. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Bayramda geleneksel keşkek buluşması
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!