Bu merkez afet durumlarında merkez üssü olacak
Bu merkez afet durumlarında merkez üssü olacak
  1. Haberler
  2. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
  3. Bu merkez afet durumlarında merkez üssü olacak

Bu merkez afet durumlarında merkez üssü olacak

service

Kocaeli ’de afet durumlarında yönetim merkez üssü olarak kullanılacak Acil Durum Merkezinde sürdürülen çalışmalarda sona yaklaşıldı.

17 Ağustos 1999 yılında deprem felaketini yaşayan Kocaeli ’nin afete hazır bir şehir olması için büyükşehir belediyesi çalışmalarını sürdürüyor. Bu çerçevede, afet durumlarında AFAD tarafından kullanılmak için inşa edilen Acil Durum Merkezinde çalışmalar sürüyor. Ocak ayı içerisinde temeli atılan Acil Durum Merkezi, prefabrik yapı olarak inşa edildi. Kaba inşası tamamlanan yapının depo kısmı çatı imalatı devam ediyor. Bina içerisinde elektrik ve mekanik çalışmaları sürüyor. Binanın seramik ve boya imalatlarıyla çay ocağı tezgahı, dolap ve tüm kapı imalatları tamamlandı. Binanın çevre imalatları da devam ediyor. Saha betonu için kalıp imalatı tamamlandı. Yakın zamanda zemin için beton dökümü yapılacak. Acil Durum Merkezi içerisinde 4 ofis, eğitim salonu, mutfak, depo, kış bahçesi, lavabolar ve soyunma odası yer alacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Bu merkez afet durumlarında merkez üssü olacak
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!