Çocuk üniversitesinin öğrencileri uzaya çıktı
Çocuk üniversitesinin öğrencileri uzaya çıktı

Çocuk üniversitesinin öğrencileri uzaya çıktı

service
Başiskele Çocuk Üniversitesi öğrencileri ’Kampüs Dışı Etkinlikler” kapsamında Bursa ’yı ziyaret ederek, Gökmen Havacılık ve Uzay Merkezi ’ni gezdi.
Başiskele Belediyesi tarafından Kocaeli Üniversitesi ve Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi iş birliğiyle faaliyetlerini sürdüren Başiskele Çocuk Üniversitesi, bölgenin başarılı öğrencilerine eğitim desteği vermeye devam ediyor. Kampüs içi etkinliklerde fen bilimlerinden teknolojiye, spordan sanata, akıl oyunlarından dramaya kadar birçok alanda eğitim alan öğrenciler, kampüs dışı etkinlikler ile gezerek öğrenme fırsatı buluyorlar.
Başiskele Çocuk Üniversitesi 4. Kademe öğrencileri, Bursa ’ya bilim ve kültür gezisi düzenledi. Öğretmenlerinin rehberliğinde 25 öğrenci, geçen hafta sonu Gökmen Havacılık ve Uzay Merkezi (GUHEM) başta olmak üzere Ulu Camii, Kozahan ve Kapalıçarşı ’yı gezerek hem eğlenceli vakitler geçirdiler hem de yeni yeni güzel bilgiler öğrendiler.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Çocuk üniversitesinin öğrencileri uzaya çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!