Darıca Belediyesi ’nin bileği bükülmüyor
Darıca Belediyesi ’nin bileği bükülmüyor
  1. Haberler
  2. Belediye Spor Kulüpleri
  3. Darıca Belediyesi’nin bileği bükülmüyor

Darıca Belediyesi’nin bileği bükülmüyor

service

Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, Ankara ’da yapılan Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda 2 altın ve 5 gümüş madalya olmak üzere toplam 7 madalya aldı.

Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, Ankara ’da gerçekleştirilen Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonası’nda adeta fırtına gibi esti. Atilla Koçak ve Oğuzhan Koçak ’la 2 altın madalya kazanan Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü, 2 altın ve 5 gümüş madalya olmak üzere toplam 7 madalya alarak başarıya imza attı.

Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, sporcuları başarılarından dolayı tebrik ederek, “Darıca Belediyesi olarak yeni yatırımlarla spora ve sporcuya desteğimizi arttırdık. Darıca ’mızın evlatlarına güveniyoruz ve yatırımlarımızın karşılığını da madalya olarak görüyoruz. Bugün Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü gerçek anlamıyla örnek bir spor kulübü haline geldi. Her branşta marka olan ve hem ilçemizi hem de ülkemizi temsil eden bir kulüp oldu. Kulüp başkanımızı, antrenörlerimizi ve sporcularımızı bir kez daha tebrik ediyorum. Her zaman yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Darıca Belediyesi’nin bileği bükülmüyor
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!