featured
  1. Haberler
  2. Darıca Haber
  3. Darıca’da fırınlara Ramazan denetimi

Darıca’da fırınlara Ramazan denetimi

service

Denetimlerde eksiklik tespit edilen işletmelere uyarıda bulunulurken, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da zabıta ekiplerine eşlik ederek denetimlere katıldı.

Darıca Belediyesi zabıta ekipleri, Ramazan ayının yaklaşmasıyla birlikte gıda denetimlerine de hız verdi. Ramazan süresince ilçede pide ve ekmek satışı yapmaya hazırlanan pastane ve fırınları gezen zabıta ekipleri; hijyen, tezgah, fırın, imalathane ve ekmek gramaj kontrolü yaptı. Eksiklik tespit edilen işletmelere uyarıda bulunulurken, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık da zabıta ekiplerine eşlik ederek, denetimlere katıldı.

Başkan Muzaffer Bıyık, denetimlerin amacının halk sağlığını korumak olduğunu belirterek, “Ramazan ayına sayılı günlerin kaldığı bu günlerde belediye olarak zabıta ekibi arkadaşlarımızla fırınları denetlemeye çıktık. Temizlik, hijyen ve gramajla alakalı kontrollerimizi yaptık. Ramazan boyunca da marketlerde ve fırınlarda üretim yapan diğer bölümlerde de kontrollerimizi devam ettireceğiz. Ramazan ayının bereketini hep birlikte paylaşacağız ve huzurlu bir ramazan için her türlü çalışmayı yapacağız” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Darıca’da fırınlara Ramazan denetimi
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!