Derince Belediyesi ’nin personelleri iftarda buluştu
Derince Belediyesi ’nin personelleri iftarda buluştu
  1. Haberler
  2. Derince Belediyesi
  3. Derince Belediyesi ’nin personelleri iftarda buluştu

Derince Belediyesi ’nin personelleri iftarda buluştu

service

Derince Belediyesi personelleri iftar programında bir araya geldi. Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Bizler Derince Belediyesi çatısı altında çalışanlarımızla birlikte büyük bir aileyiz” dedi.

Kent Meydanı ’nda düzenlenen Çayhane etkinlikleri ve düzenlenen iftar programları ile Ramazan ayının manevi ikliminin yaşandığı Derince ’de bu kez belediye çalışanları buluştu. Yelken Kafe Restoran ’da gerçekleştirilen iftar programına Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Başkan Yardımcıları Kemal Bayraktar ve Ayşe Mamat, sendika temsilcileri, daire müdürleri ve çalışanlar katıldı.

İftar öncesi Yelken Kafe ’ye gelen Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, “Bizler Derince Belediyesi çatısı altında çalışanlarımızla birlikte büyük bir aileyiz. İlçemize değer katan çalışmalara hep birlikte imza atıyoruz. Ben özveriyle görev yapan tüm çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyor, sağlık ve huzur dolu bir bayram diliyorum” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Derince Belediyesi ’nin personelleri iftarda buluştu
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!