Gölcük Belediyesi ’nden Hatay ’a yardım eli
Gölcük Belediyesi ’nden Hatay ’a yardım eli
  1. Haberler
  2. Gölcük Belediyesi
  3. Gölcük Belediyesi ’nden Hatay ’a yardım eli

Gölcük Belediyesi ’nden Hatay ’a yardım eli

service

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Hatay ’da deprem bölgesindeki çalışmaları yerinde inceleyerek depremzedelerin taleplerini dinledi, gıda ve su dağıtımı yaptı.

Gölcük Belediyesi, Hatay ’da depremzedelerin yaralarını sarmak, bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer de Hatay ’a giderek çalışmaları yerinde inceledi. Sezer, ziyaretinde ilk olarak Defne ilçesinde Gölcük Belediyesi tarafından temin edilen ve depremzedelere ulaştırılan içme suyu ve kuru gıdaların dağıtım çalışmalarını takip etti. Ekiplerle birlikte dağıtım çalışmalarına katılan Başkan Sezer, depremzedelerin yanlarında olmaya devam edeceklerini söyledi. Ali Yıldırım Sezer daha sonra Hatay ’da dezenfeksiyon ve saha temizliği çalışmalarını inceledi Defne ’de depremzedelerle buluşarak talep ve önerilerini dinledi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Gölcük Belediyesi ’nden Hatay ’a yardım eli
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!