featured
  1. Haberler
  2. İzmit Belediyesi
  3. Gündoğdu lavanta ile canlandırılacak

Gündoğdu lavanta ile canlandırılacak

service

İzmit Belediyesi tarafından Gündoğdu Mahallesi’nde yapımına başlanan ve bölgenin çehresini değiştirecek lavanta bahçesinde çalışmalar ilerliyor.

İzmit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Gündoğdu Mahallesi’nde yapımına başladığı lavanta parkında çalışmalarına devam ediyor. Peyzaj çalışmalarının devam ettiği lavanta bahçesinde aynı zamanda park alanında kauçuk kaplama, oturma grupları ve süsleme çalışmaları yapılacak.

Tamamlandığında hem estetik görünümü hem de kokusuyla Gündoğdu Mahallesi’ni değiştirecek olan lavanta bahçesinde ziyaretçiler için de her şey düşünüldü. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 1750 metrekarelik alana bin 850 lavanta dikecek. Ekipler ayrıca 6 gölgelikli oturma alanı ve her biri 7,5 metrekare alana sahip 2 oval pergola, ahşap köprü ve 4 selfie alanı oluşturacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Gündoğdu lavanta ile canlandırılacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!