featured
  1. Haberler
  2. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
  3. Hatay’da çadır kent kırmızı beyaza büründü

Hatay’da çadır kent kırmızı beyaza büründü

service

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ’nin çadır kenti 23 Nisan ’da kırmızı beyaza bürünürken, çocuklar bayramın tadını doyasıya çıkardı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Hatay Defne çadır kentteki çocuklara coşkulu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaşattı. Mustafa Kemal Atatürk ’ün çocuklara armağan ettiği bu özel ve milli gün, sabah erken saatlerde çocuklardan oluşan 23 Nisan kortejiyle başladı. En güzel kıyafetlerini giyen çocuklar, ellerinde Türk bayrakları ve çiçeklerle yürüyerek, bu anlamlı günü kendilerine armağan eden Atatürk ’e minnetlerini sundu. Büyük sevinç yaşayan çocuklar bayramın tadını çıkardı. Hatay protokolü de bu anlamlı günde çocukların yanında yer aldı. Türk bayraklarının her yeri sardığı, milli marşların yankılandığı çadır kentte çocuklar ve aileleri çifte bayram yaşadı. Çadır kentte sessizliğin yerini cıvıl cıvıl çocuk sesleri alırken, Defne’yi neşe ve gurur sardı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Hatay’da çadır kent kırmızı beyaza büründü
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!