İlimtepe TOKİ Konutları için çalışmalar başladı
İlimtepe TOKİ Konutları için çalışmalar başladı
  1. Haberler
  2. GÜNCEL HABERLER
  3. İlimtepe TOKİ Konutları için çalışmalar başladı

İlimtepe TOKİ Konutları için çalışmalar başladı

service
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Körfez İlimtepe bölgesinde 1. Etap için yapılacak olan 496 konut için çalışmalar başladı.
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ’nın (TOKİ) yılda 100 bin konut projesi çerçevesinde Körfez İlimtepe ’de yapılacak olan bin 500 konut için kura çekimi gerçekleştirilmiş ve kazananlar açıklanmıştı. Daha sonra ihale sürecinin tamamlanmasıyla çalışmalar başlatıldı. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt ’te yürütülen konut çalışmalarını yerinde inceleyerek, görevlilerden bildi aldı. Yürütülen inşaat çalışmaları inceleyen Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından İlimtepe Mahallemize yapılan olan 1. Etap 496 konut için çalışmalar başladı. Diğer etapların da ihale tarihleri belli oldu. Sürecin takipçisiyiz. İnşallah İlimtepe bölgemizi ilçemizin parlayan yıldızı haline getireceğiz. Körfezli hemşehrilerimize hayırlı olsun” dedi.
25 Mayısta Körfez ilimtepe 2. Etap, 30 Mayısta ise Körfez İlimtepe 3. Etap ihaleleri yapılacak.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
İlimtepe TOKİ Konutları için çalışmalar başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!