İlk 6 ayda 3 bin 462 kişiye hasta nakil hizmeti
İlk 6 ayda 3 bin 462 kişiye hasta nakil hizmeti

İlk 6 ayda 3 bin 462 kişiye hasta nakil hizmeti

service

Çayırova Belediyesi, bu yılın ilk 6 ayında 3 bin 462 kişiye hasta nakil hizmeti, 157 kişiye de medikal malzeme desteği verdi.

Çayırova Belediyesi, engelli, yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşların evde bakımını ve hastaneye ulaşımını sağlıyor. Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi’nin talimatlarıyla harekete geçen Sosyal Yardım Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, rahatsızlığı bulunan vatandaşlara destek olmayı sürdürüyor. Çayırova Belediyesi, ihtiyaç sahibi ve rahatsızlığı bulunan ilçe sakinlerine; hasta nakil, hastane randevu, hasta yatağı desteği ve medikal malzeme desteği sağlıyor. Çayırova Belediyesi, bu yılın ilk 6 ayında 3 bin 462 kişiye hasta nakil hizmeti verdi ve hastane randevu noktasında da 424 vatandaşa yardımcı oldu. Bununla beraber 66 kişiye hasta yatağı, 157 kişiye medikal malzeme desteği verildi. Çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen Başkan Çiftçi, “Gönül ve makam kapılarımızı vatandaşlarımıza sonuna kadar açtık ve Çayırovalı hemşehrilerimizle sıkı bir gönül bağı kurduk. İnsan odaklı çalışmalarımız doğrultusunda Çayırovalı vatandaşlarımızın her an yanında olmaya gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın daima yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
İlk 6 ayda 3 bin 462 kişiye hasta nakil hizmeti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!