Kocaeli ’de 3 ayda 61 kilometre dere temizliği yapıldı
Kocaeli ’de 3 ayda 61 kilometre dere temizliği yapıldı
  1. Haberler
  2. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi
  3. Kocaeli ’de 3 ayda 61 kilometre dere temizliği yapıldı

Kocaeli ’de 3 ayda 61 kilometre dere temizliği yapıldı

service

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, şehrin birçok noktasından geçen derelerde, insan ve çevre sağlığının etkilenmemesi için temizlik çalışmaları gerçekleştiriyor. İSU Genel Müdürlüğü ekipleri yılın ilk 3 ayında 61 kilometre uzunluğunda dere temizliği yaparak, derelerin düzenli akışlarını sağladı.

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSU), 2004 yılından bu yana il genelindeki onlarca derede ıslah ve temizlik çalışmaları yaparak, çevre ile insan sağlığını tehdit oluşturmasının önüne geçti. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü, tüm olumsuz koşullara önlem almak için Kocaeli genelinde birçok altyapı yatırımı gerçekleştiriyor. İSU, 12 ilçede sürdürdüğü dere temizlik çalışmaları çerçevesinde 2022 yılında 238 kilometre uzunluğunda dere temizliği gerçekleştirdi. 2023 yılının ilk 3 ayında da çalışmalarını aralıksız sürdüren ekipler, 61 kilometre uzunluğunda dere temizliği yaptı.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Kocaeli ’de 3 ayda 61 kilometre dere temizliği yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!