Mehmet Ali Paşa'da 7. binanın yıkımı da tamamlandı
Mehmet Ali Paşa'da 7. binanın yıkımı da tamamlandı
  1. Haberler
  2. YAŞAM
  3. Mehmet Ali Paşa’da 7. binanın yıkımı da tamamlandı

Mehmet Ali Paşa’da 7. binanın yıkımı da tamamlandı

service

Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde Emin Sipahi Sokak ile Mustafa Çalık Sokak arasında kalan ve kamulaştırma çalışmaları tamamlanan binalarda yıkım işlemleri sürüyor. İzmit Belediyesi ekipleri, Emin Sipahi Sokak’ta bulunan ve kamulaştırma işlemleri tamamlanan 3 katlı binayı da yıktı.

Mehmet Ali Paşa Mahallesi’nde yıllar sonra çözüme kavuşturulan kamulaştırma sorununun ardından İzmit Belediyesi başlattığı yıkım çalışmalarına devam ediyor. Emin Sipahi Sokak ile Mustafa Çalık Sokak arasında kalan binaların kamulaştırma işlemleri sonrasında yıkımlar planlı şekilde ilerliyor. Son olarak geçtiğimiz gün Emin Sipahi Sokak’ta bulunan 3 katlı binanın yıkım işlemi gerçekleştirildi. Yıkılan 7’inci binanın moloz kaldırma çalışmaları sürüyor. Sokakta bulunan 3 binanın da yasal işlemlerinin tamamlanmasının ardından önümüzdeki haftalarda yıkılması planlanıyor.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Mehmet Ali Paşa’da 7. binanın yıkımı da tamamlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!