1. Haberler
  2. Mhp
  3. MHP Kocaeli’de sahaya indi

MHP Kocaeli’de sahaya indi

SANDALYE SAYISINI ARTTIRACAĞIZ

MHP Kocaeli’de sahaya indi
MHP Kocaeli’de sahaya indi
service

Teşkilat üyeleri yürüyüş yolunda vatandaşa Türk Bayrağı dağıttı. Ziyarete MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş, İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur ve il ve ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleri katıldı.

SANDALYE SAYISINI ARTTIRACAĞIZ

Partinin seçim çalışmaları hakkında konuşan MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, “Sayın cumhurbaşkanı açıkladı. Kısmet olursa 14 mayısta seçim olacak. Milliyetçi Hareket Partisi olarak alanlardayız zaten. Bölge bölge başladık. Geçen hafta Kızılcahamam kampında Genel Başkanımız startı o gün verdi. Milliyetçi Hareket Partisi Türkiye genelinde zaten tamamen alana indi. Her geçen gün tempo artacak tabi. Kocaeli teşkilatları da maşallah her gün her ilçede programı var. Bizde vakit buldukça katılmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Hepsine teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi’nin Türkiye genelinde iki hedefi var. Kocaeli içinde aynı şey. Birincisi Sayın Cumhurbaşkanımızı daha yükseklere çıkarmak. İkincisi ise Milliyetçi Hareket Partisi’nin mecliste ki sandalye sayısını arttırmak. Bu da zaten birinci sırada Kocaeli geliyor. İnşallah bu seçimde arttıracağız. Halkın teveccühü çok iyi. Millet şöyle söylüyor. Biz en krizli zamanda da sokaktaydık. Milliyetçi Hareket Partisi’ni alanda gördüğümüz zaman biz kendimizi daha iyi hissediyoruz. Lütfen sokaktan ayrılmayın diyorlar. Bizde milletimizin dediğine uyuyoruz. Hep sokaktayız.”

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
MHP Kocaeli’de sahaya indi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!