featured
ÖLCÜK BELEDİYESİ DEĞİRMENDERE YALI EVLERİ KÜTÜPHANESİ, 59. KÜTÜPHANELER HAFTASI'NDA ANASINIFI ÖĞRENCİLERİNİ MİSAFİR ETTİ. (ARDACAN UZUN/KOCAELİ-İHA) Gölcük Belediyesi Değirmendere Yalı Evleri Kütüphanesi, 59. Kütüphaneler Haftası'nda anasınıfı öğrencilerini misafir etti.
  1. Haberler
  2. Gölcük Belediyesi
  3. Minik öğrencilerin kütüphane heyecanı

Minik öğrencilerin kütüphane heyecanı

service

Gölcük Belediyesi Değirmendere Yalı Evleri Kütüphanesi, 59. Kütüphaneler Haftası ’nda anasınıfı öğrencilerini misafir etti.

Müfit Saner İlkokulu ve Atatürk Ortaokulu Ana Sınıfı öğrencileri, kütüphaneyi gezdikten sonra istedikleri kitapları seçerek okuyup, inceledi. Tüm öğrencileri kütüphaneye kayıt olmaya davet eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin heyecanı ve kitaplara olan sevgisinden mutluluk duydum. Tüm öğrencilerimizi Gölcük Sanat Galerisi ’ndeki ve Değirmendere Yalı Evleri ’ndeki kütüphanelerimize ve Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphanesi ’ne kayıt olmaya davet ediyorum. Gölcük Belediyesi Dijital Kütüphanesi ’nde 300 ayrı yayınevi tarafından yayınlanan 32 bin e-kitaba ücretsiz olarak cep telefonu, tablet ve bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
1
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Minik öğrencilerin kütüphane heyecanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!