Otizme dikkat çektiler
Otizme dikkat çektiler
  1. Haberler
  2. Gölcük Belediyesi
  3. Otizme dikkat çektiler

Otizme dikkat çektiler

service

Gölcük ’te otizme farkındalık oluşturmak amacıyla yürüyüş düzenledi. Eşiyle birlikte yürüyüşe katılan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Otizmin farkındayız, çocuklarımızın her zaman yanlarında olacağız” dedi.

Asla Yalnız Değilsiniz Gölcük Otizm Derneği tarafından düzenlenen yürüyüşe, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, eşi Türkan ve kızı İpek Sezer, otizmli çocuklar, aileleri ve vatandaşlar katıldı. Kavaklı Kongre Sarayı ’ndan başlayan farkındalık yürüyüşüne katılanlar, Gölcük Belediyesi Çocuk Mehter Takımı eşliğinde yürüdü.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Kısa bir süre önce kurulan ve otizmli çocuklarımız için çok kıymetli çalışmalar gerçekleştiren, Dernek Başkanı Kerim Özdemir ve yönetimini tebrik ediyor, katılımları için ailelere ve çocuklarımıza teşekkür ediyorum. Otizm bir eksiklik değil, farklılıktır. Otizmin farkındayız, çocuklarımızın her zaman yanlarında olacağız” dedi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Otizme dikkat çektiler
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!