featured
  1. Haberler
  2. İzmit Haber
  3. SEDAŞ toplantısında güncel mevzuat bilgilendirmeleri masaya yatırıldı

SEDAŞ toplantısında güncel mevzuat bilgilendirmeleri masaya yatırıldı

service

SEDAŞ’ın, Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) ve Elektrik Teknisyenleri Odası (ETO) başkanları ile bir araya geldiği toplantıda güncel mevzuat bilgilendirmeleri ve süreçlere ilişkin adımlar anlatıldı.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), dağıtım faaliyet bölgesinde yetkili EMO ve ETO başkanlarını teknik eğitim merkezinde yüz yüze yapılan toplantıda misafir etti. SEDAŞ Dağıtım Operasyonları Direktörü Burhan Ak, SEDAŞ Enerji Şebeke Yönetimi Direktörü Erol Sancak, SEDAŞ bölge müdürleri ve bölge yöneticilerinin de katıldığı toplantıda güncel mevzuat bilgilendirmeleri ve süreçlere ilişkin adımlar anlatıldı.

Abonelik işlemleri, elektrik bağlama aşamaları, usulsüz ve kaçak kullanım hakkında detaylı bilgilerin aktarıldığı toplantıda “yeni bağlantı süreçlerinde kofre kullanımı, yapı bağlantı hattı saha kontrolü, şantiye pano tasarımlarının standartlaştırılması, AG teknik kontrol süreçleri ve elektrik sayaçları” konularında sunum yapıldı. SEDAŞ yöneticileri, müşteri hizmetleri merkezleri süreç bilgilendirmeleri, enerji müsaadesi süreçleri, proje onay ve teknik kontrol süreçleri ile ilgili detaylı bilgi verdi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
SEDAŞ toplantısında güncel mevzuat bilgilendirmeleri masaya yatırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!