Loading...
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
20:00
logoMolde
-
logoSilkeborg
-
2024-25
21:30
logoKilmarnock
-
logoCercle Brugge
-
2024-25
21:30
logoAjax
-
logoFK Vojvodina
-
2024-25
22:30
logoBraga
-
logoM. Petah Tikva
-
2024-25
19:30
logoRuzomberok
-
logoTrabzonspor
-
2024-25
19:00
logoWisla Krakow
-
logoRapid Wien
-
2024-25
20:00
logoC. Hunedoara
-
logoRijeka
-
2024-25
21:00
logoPanathinaikos
-
logoBotev Plovdiv
-
2024-25
20:00
logoSheriff
-
logoIF Elfsborg
-
2024-25
19:30
logoGo Ahead
-
logoBrann
-
2024-25
20:00
logoO. Ljubljana
-
logoPolessya
-
2024-25
20:00
logoHB Sheva
-
logoCherno More
-
2024-25
22:00
logoHajduk Split
-
logoHB Torshavn
-
2024-25
19:00
logoMlada Boleslav
-
logoTransINVEST
-
2024-25
20:30
logoCFR Cluj
-
logoNeman Grodno
-
2024-25
19:45
logoFC Zimbru
-
logoArarat-Armenia
-
2024-25
20:15
logoMaccabi Haifa
-
logoSabah
-
2024-25
19:00
logoSumgayit
-
logoMOL Fehervar
-
2024-25
19:00
logoTampereen I.
-
logoAustria Wien
-
2024-25
21:45
logoSt. Patricks
-
logoVaduz
-
2024-25
MS
logoDnipro-1
-
logoPuskas
3
2024-25
20:00
logoDjurgarden
-
logoNiederkorn
-
2024-25
21:45
logoLegia Varşova
-
logoCaernarfon
-
2024-25
20:00
logoBaník Ostrava
-
logoUrartu
-
2024-25
20:00
logoZürih
-
logoShelbourne
-
2024-25
20:00
logoFloriana
-
logoV. Guimaraes
-
2024-25
19:30
logoOmonia
-
logoTorpedo K.
-
2024-25
22:15
logoBreidablik
-
logoDrita
-
2024-25
21:00
logoRadnicki K.
-
logoMornar
-
2024-25
21:00
logoOsijek
-
logoLevadia
-
2024-25
20:00
logoF91 Diddeleng
-
logoHacken
-
2024-25
22:00
logoZrinjski
-
logoBravo
-
2024-25
22:00
logoSarajevo
-
logoS. Trnava
-
2024-25
19:00
logoNoah
-
logoSliema
-
2024-25
18:00
logoKuopion
-
logoTromsö
-
2024-25
21:45
logoValur Reykjavik
-
logoSt. Mirren
-
2024-25
19:00
logoIberia
-
logoPartizani
-
2024-25
20:30
logoCSKA 1948
-
logoBuducnost
-
2024-25
19:00
logoMilsami
-
logoAstana
-
2024-25
20:45
logoBaşakşehir
-
logoLa Fiorita
-
2024-25
21:00
logoKAA Gent
-
logoVikingur Gota
-
2024-25
19:30
logoZira
-
logoDunajska S.
-
2024-25
19:00
logoMagpies
-
logoKopenhag
-
2024-25
19:00
logoZalgiris
-
logoPafos
-
2024-25
20:00
logoBrondby
-
logoLlapi
-
2024-25
21:00
logoPaksi
-
logoAEK Larnaca
-
2024-25
22:00
logoStjarnan
-
logoPaide Flora
-
2024-25
21:00
logoSt. Gallen
-
logoTobol
-
2024-25
21:15
logoNK Maribor
-
logoUniv. Craiova
-
2024-25
21:45
logoVikingur R.
-
logoEgnatia
-
  1. Haberler
  2. Kocaelispor Haberleri
  3. Trendyol 1. Lig: Çorum FK: 2 – Kocaelispor: 1

Trendyol 1. Lig: Çorum FK: 2 – Kocaelispor: 1

service

Trendyol 1. Lig Play-Off 1. Turu ’nda Çorum FK evinde Kocaelispor ’u 2-1 mağlup ederek adını bir üst tura yazdırdı. 2. turda Corum FK, Bodrum FK ile oynayacak.

Maçtan dakikalar

6. dakikada Çorum FK ’nın kullandığı köşe vuruşunda Yusuf Abdioğlu ’ndan seken topla buluşan Toure ’nin şutunda kaleci Gökhan gole izin vermedi.

33. dakikada Çorum FK ’nın köşe atışında ceza sahası içinde Thomas topu ağlarla buluşturdu. 1-0

60. dakikada ceza sahası içinde topla buluşan Atakan Akkaynak meşin yuvarlağı filelere gönderdi. 2-0

90+4. dakikada Kocaelispor ’un kazandığı penaltıda topu başına geçen Candeias meşin yuvarlağı ağlara gönderdi. 2-1

Trendyol 1. Lig: Çorum FK: 2 - Kocaelispor: 1

Hakemler: Emre Kargın, Hakan Karabalcık, Hüseyin Aylak

Çorum FK: Hasan Hüseyin Akınay, Kerem Kalafat, Zargo Toure, Loick Landre (Michael Ologo dk. 46) , Ferhat Yazgan, Ahmet İlhan Özek (Ahmet Doğan dk. 89), Thomas Jacco Verheydt (Ahmet Sağat dk. 85), Michel Jan Nalepa, Hakan Barış (Atakan Akkaynak dk. 46), Bartolemeu, Erkan Kaş

Yedekler: Ali Türkan, Michael Ologo Inainfe, Atakan Akkaynak, Gökhan Karadeniz, Suat Kaya, Eren Aydın, Adem Doğan, Massis Gülük, Sleyman Muş, Ahmet Sağat

Teknik Direktör: Serkan Özbalta

Kocaelispor: Gökhan Değirmenci, Emir Ortakaya, Yusuf Cihat Çelik, Candeias, Kouakou (Giorgi Breidze dk. 46 (Barış Alıcı dk. 50), Atila Turan, Mehmet Yılmaz (Giorgi Kharaishvili dk. 78), Amaral (Skhirtladze dk. 78), Josip Vukovic, Ramil Sheidaev, Yusuf Abdioğlu

Yedekler: Harun Tekin, Cem Ekinci, Giorgi Kharaishvili, Giorgi Breidze, Bedirhan Yıkdız, İbrahima Breze Fofana, Davit Skhirtladze, Mesut Can Tunalı, Burak Öksüz, Barış Alıcı

Teknik Direktör: Ertuğrul Sağlam

Goller: Thomas (dk. 33), Atakan Akkaynak (dk. 60) (Çorum FK), Candeias (dk. 90+4 pen.) (Kocaelispor)

Sarı kartlar: Atakan Akkaynak, Nalepa (Çorum FK), Yusuf Cihat Çelik, Mehmet Yılmaz, Emir Ortakaya (Kocaelispor)

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Trendyol 1. Lig: Çorum FK: 2 – Kocaelispor: 1
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!