featured
  1. Haberler
  2. EĞİTİM
  3. Üniversitemizden Arslanbey OSB’ye ziyaret

Üniversitemizden Arslanbey OSB’ye ziyaret

service

Araştırma üniversitesi olma hedefiyle yoluna emin adımlarla ilerleyen ve bu kapsamda sanayi işbirliklerini geliştiren Kocaeli Üniversitesi, Arslanbey Organize Sanayi Bölgesinde bulunan Uzer Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. ile Yıldız Entegre Ağaç Sanayi ve Tic. A.Ş.’ye ziyaret düzenledi.

Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ercüment Çiftçi, Prof. Dr. Mehmet Yıldırım ile Prof. Dr. Elif Öğüt, Genel Sekreter Doç. Dr. Mustafa Eren ve Uzunçiftlik Nuh Çimento MYO Müdürü Prof. Dr. Engin Özdemir ile Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü İlhan Aydın’ın katıldığı gezide ilk olarak Uzer Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. ziyaret edildi. Uzer Makina Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Ertuğ’un karşıladığı üniversitemiz ekibine, Genel Müdür Ahmet Kılıç, Uzer Makina ve Kalıp Sanayi A.Ş. ile ilgili bilgilerin yer aldığı bir sunum gerçekleştirdi. Sunum ardından ise Uzer Makina fabrikası tanıtıldı.

Uzer Makina ardından, Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk başkanlığındaki üniversite yönetimi Yıldız Entegre Ağaç Sanayi ve Tic. A.Ş.’yi ziyaret etti. Yıldız Entegre Yönetim Kurulu Başkanı Fehmi Yıldız, Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ve Kocaeli Üniversitesi yönetimini karşılayarak, Yıldız Entegre ile ilgili bilgiler verdi. Toplantı odasında yapılan bilgilendirme ardından, fabrika içerisinde bulunan müze, shoowroom ve üretim tesisi gezildi.

0
tebrikler
Tebrikler
0
_zg_n
Üzgün
0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
buz
Buz
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
hay_senin
Hay Senin
Üniversitemizden Arslanbey OSB’ye ziyaret
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

kocaeli haber, kocaeli son dakika, kocaeli seçimler, kocaelispor,siyaset, asayiş, kocaeli kaza, kocaeli deprem, kocaeli belediyeler, kocaeli vefat, büyük kocaeli, kocaeli gündem, ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!